Utěsňování plynovodů

Díky našim již 20-ti letým zkušenostem si Vám dovolujeme zcela seriózně nabídnout naše služby při odstraňování úniků plynu z Vašich plynových rozvodů metodou PRAGOTĚS.

Jedná se o:

– nedestruktivní oprava vnitřních šroubových rozvodů plynu, těsněných   konopnými vlákny
– 10 let záruka na námi utěsněné spoje
– vlastní utěsnění většiny objektů trvá 24h  (RD, vchod bytového domu-objekt pod společným plynovým uzávěrem)
– vystavíme revizní zprávu popř. protokol o tlakové zkoušce
– objekt zůstává v původním stavu, odpadají zednické a malířské práce
– nižší náklady, než při rekonstrukci
– utěsňujeme od HUPu po kohouty spotřebičů
– utěsnění lze vícekrát opakovat
– cena již od 90,- Kč za metr

Nabízíme všem průmyslovým podnikům, bytovým podnikům a soukromníkům, kteří používají k vytápění nebo technologickým účelům svítiplyn nebo zemní plyn.

Zemní plyn díky svému vyššímu tlaku a nižšímu obsahu vodíku mnohem více vysušuje závitové spoje těsněné konopnými vlákny a fermeží  než svítiplyn, diky čemuž dochází k únikům plynu. Nabízíme Vám dodatečné utěsňování starších závitových (šroubovaných)  plynových rozvodů novým přípravkem Pragotěs.

Při zkouškách bylo zjištěno, že používaný přípravek, který je na bázi glykolů a má i antikorozní vlastnosti, zaručí i po více než 10ti letech od aplikace, že nedochází k úniku plynu ve spojích. Tento způsob utěsňování lze použít i několikrát po sobě. Vlastní utěsňování lze provést do 24 hodin a tím nedojde k delšímu výpadku v dodávce plynu. Ušetříte! Rekonstrukce plynového rozvodu je několikanásobně dražší a časově náročnější, než přetěsnění naší metodou.

Tuto službu provedeme komplexně, to znamená, že provedeme utěsnění, seřízení a drobnější opravy plynových spotřebičů a na přání zákazníka vystavíme revizní zprávu i protokol o tlakové zkoušce.

Cena za utěsnění 1 metru potrubí, bez ohledu na průměr:
100 ,- Kč (bez DPH 15% u bytových objektů)
U zakázek většího rozsahu poskytujeme zajímavou slevu

10-ti letá záruka na námi utěsněné spoje.

Utěsňovali jsme kromě panelových, činžovních a rodinných domů již také speciální objekty, např. školy, školky, jídelny, banky, pošty, obchody, arciděkanský úřad, zámek (toho času internát)… a mnoho dalších po celé republice